ឯកឧត្តម យឹម ជុង បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងសិក្ខាសាលាឆ្លុះបញ្ចាំង ស្តីពីស្ថានភាពអនាម័យ និងការរៀបចំផែនការពន្លឿនការបញ្ចប់ ការបន្ទោបង់ពាសវាលពាសកាល (ODF) ថ្នាក់ខេត្តពោធិ៍សាត់ ៣ ម៉ោងមុន ថ្ងៃទី២៩ ខែមិនា ២០២៥
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ចាន់ ដារ៉ុង បានអញ្ជើញជាអធិបតីក ក្នុងវេទិកាសាធារណៈនៅសាលាឃុំខ្នាឆ្មារ ភូមិវត្ត ឃុំខ្នាឆ្មារ ស្រុកសាមគ្គីមានជ័យ ខេត្តកំពង់ឆ្នាំង ៥ ម៉ោងមុន ថ្ងៃទី២៩ ខែមិនា ២០២៥
ឯកឧត្តម ពុត ហេម៉ុណ្ណា ទទួលជួបពិភាក្សាការងារជាមួយតំណាងក្រុមហ៊ុន Sichuan Baichuan Siwei Information Technology Co, Ltd. នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន ៩ ម៉ោងមុន ថ្ងៃទី២៩ ខែមិនា ២០២៥
ឯកឧត្ដម អ៊ិន ចន្ថា ជនបទ អញ្ជើញដឹកនាំ កិច្ចប្រជុំលេខាធិការដ្ឋានក្រុមការងារត្រី-វិស័យ កសិកម្ម -ទឹក -ជនបទ ១១ ម៉ោងមុន ថ្ងៃទី២៩ ខែមិនា ២០២៥
ឯកឧត្តម ឆាយ ឫទ្ធិសែន ដឹកនាំគណៈប្រតិភូក្រសួងគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តម អ្នកឧកញ៉ា ឧត្តមមេត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សាន ១២ ម៉ោងមុន ថ្ងៃទី២៩ ខែមិនា ២០២៥