ឯកឧត្តម ឆាយ ឫទ្ធិសែន អញ្ជើញទៅពិនិត្យការងារសាងសង់ផ្លូវក្រាលល្បាយក្រួស ចំនួន ១ខ្សែ ដែលគ្រោងលើកគម្រិតគុណភាពជាផ្លូវក្រាលកៅស៊ូពីរជាន់ (DBST) នៅក្នុងខេត្តកំពង់ធំ។ ២ ម៉ោងមុន ថ្ងៃទី៣១ ខែមិនា ២០២៥
ខេត្តកំពង់ធំ៖ នាព្រឹកថ្ងៃចន្ទ ៣កើត ខែចេត្រ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ព.ស.២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៣១ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម ឆាយ ឫទ្ធិសែន រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអភិវឌ្ឍន៍ជនបទ បានអញ្ជើញចូលរួមជាគណៈអធិបតីក្នុងពិធីសម្ពោធបើកការដ្ឋានសាងសង់ផ្លូវក្រាលកៅស៊ូពីរជាន់ (DBST) និងផ្លូវបេតុង សរុបប្រវែង ៩២,៩០គ.ម. ជានិមិត្តរូប នៅខេត្តកំពង់ធំ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តម វង្សី វិស្សុត ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តីប្រចាំការ រដ្ឋមន្រ្តីទទួលបន្ទុកទីស្តីការគណៈរដ្ឋមន្រ្តី និងជាប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ធំ ៧ ម៉ោងមុន ថ្ងៃទី៣១ ខែមិនា ២០២៥
ឯកឧត្តម ផូ ផារិទ្ធ បានដឹកនាំគណៈកម្មាធិការអន្តរក្រសួង ចុះត្រួតពិនិត្យ និងវាយតម្លៃ លើការងារស្ថាបនាស្ពានបេតុង និងការងារចាក់ដីសងខាងក្បាលស្ពាន នៅស្រុករវៀង ខេត្តព្រះវិហារ ១ ថ្ងៃមុន ថ្ងៃទី៣០ ខែមិនា ២០២៥
ឯកឧត្តម ប៊ុន ច័ន្ទវណ្ណៈ បានដឹកនាំកិច្ចប្រជុំស្តីពីការរៀបចំផ្តល់គ្រឿងឥស្សរិយយសជូនមន្ត្រីរាជការស៊ីវិល និងមន្ត្រីជាប់កិច្ចសន្យា ១ ថ្ងៃមុន ថ្ងៃទី៣០ ខែមិនា ២០២៥
ឯកឧត្តម លាង សេង អញ្ជើញចូលរួមជាអធិបតីចំសិក្ខាសាលាផ្សព្វផ្សាយស្តីពីការគ្រប់គ្រងរដ្ឋបាល និងបុគ្គលិក ២ ថ្ងៃមុន ថ្ងៃទី៣០ ខែមិនា ២០២៥
Firm for Improving Climate Resilience Rural Road Asset Management. ថ្ងៃទី៥ ខែមិនា ឆ្នាំ២០២៥ ម៉ោង ៣:១១ ល្ងាច
Improvement of 21.50 km, 4 Rural Roads in Kampong Cham, Siem Reap, and Mondulkiri province ថ្ងៃទី២៧ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៥ ម៉ោង ៩:០៥ ព្រឹក
Ministry of Rural Development Cambodia Southeast Asia Disaster Risk Management Project II ថ្ងៃទី៧ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៥ ម៉ោង ១:៣០ ល្ងាច